ТОВ “Вітал Фудз”

Адреса виробничих потужностей

Україна, Кіровоградська обл, Кіровоградський р-н, с. Грузьке, вул. Сабліна 62

Контакти представництва в м. Києві

Адреса м. Київ, вул. Жилянська 148Б, оф. 211
Телефони +380442217705

Про гранолу

Півтора сторіччя тому одному американському дієтологу захотілося підрум’янити в духовці крупу, перемолоти її та залити гарячим молоком. Одержаний результат так вразив кулінара, що він взявся продавати підсмажені пластівці під найменуванням «гранола». Правда, його захоплення в суспільстві не розділили. Так про гранолу забули надовго. Але пронеслися роки – і ось вже це блюдо в пошані у школярів і студентів, у дієтологів і лікарів і, зрозуміло, у зірок.

Правильний сніданок задає тон всього дня. Тому він повинен бути поживним і корисним. Гранола Oats&Honey приготована на меду, не містить консервантів та барвників, а головне – доводить, що здорове харчування може бути смачним!

Рецепти

  • З йогуртом: найкращий варіант – несолодкий йогурт, кефір або ряжанка
  • З молоком: залийте гранолу теплим або гарячим молоком, сніданок готовий
  • З соком: додавайте гранолу в сік, або запивайте соком
  • Снек: чудово смакує та не потребує приготування
  • Зі свіжими фруктами: чудове поєднання

Про виробництво

Мед зібрано в екологічно чистих районах Черкаської та Кіровоградської областей, без застосування хімічного обробітку та ГМО. У процесі виробництва не використовуються антибіотики, репеленти, підгодівля цукром. Використовувана технологія обробки максимально зорієнтована на збереження корисних властивостей та смакових якостей сировини, що пакується.

Приватна пасіка має свій ветеринарно-санітарний паспорт, що характеризує її епізоотичний стан та кормову базу. Кожна партія меду піддається відповідним дослідженням на показники безпеки та відповідає національним, а також міжнародним стандартам і декларується пасічником.